Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Chwalimy się;

Babciagramolka
Sarenka napisał(a):

Udalo mi sie dzisiaj kupic fajne, nieuzywane rzeczy na tzw. Carboocie. Wszystkie rzeczy na obrazku kosztowaly mnie lacznie £1.00. Ciesze sie jak dzieciak wyobrazajac sobie to wszystko - w mojej kuchni. To jeszcze troche potrwa, ale juz tak mam, ze robie i planuje rózne sprawy z wyprzedzeniem. Mezowi udalo sie dzisiaj kupic kosiarke spalinowa w b.dobrym stanie za smieszne pieniadze - ma dar targowania, z czego zreszta sama czesto korzystam Tesciowie pewnie sie uciesza, bo wystarczy tylko naostrzyc ostrza i koszenie trawników z kilometrami kabli nie bedzie juz konieczne


Sarenko- nie dobijaj mnie . Ja ostatnio jak wlazłam na Carboot ( nie mam pojecia jak to sie odmienioa ale wiesz o co chodzi ) jak byłam u dzieciaków to wołami mnie wyciagali . Wszystko mi sie przydawało : kubaski do zupy , pudło na słodycze , filiżanki bez kompletu . Uwielbiam to grzebanie . A moje dziewczyny jedno zawożą co im sie znudzi a potem kupują inne za grosze . Czasem można takie perełki trafić że aż żal że u mnie nie ma .A może i dobrze b bym zbankrutowała .A nowe wzory porcelany na kwietniowy ślub ogladałaś - podobno mają być śliczne

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;