Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Chwalimy się;

Babciagramolka
robertjankopp napisał(a):

Ja nie mam się czym pochwalić bo moje zdjęcia nie są zamieszczane,a o nagrodzie za awans też nie ma co wspominać bo jej także nie dostałem, z resztą żona też nie dostała będąca na tym portalu.Jestem już na innym portalu gdzie nie faworyzuje się tylko tych użytkowników z górnych półek.


Przypominam tylko , ze nagrody za awans są weryfikowane raz w miesiącu i wtedy Redakcja zwraca sie do użytkowników , którzy awansowali o podanie ( lub potwierdzenie ) danych osobowych . To nie działa tak , że w poniedziałek przekroczy się punkty i awansuje a we wtorek wysyłana jest nagroda . Jesteś bardzo niecierpliwy .A co do wygrywania to nie popadasz czasem w przesadę ? Jak ktoś jest dobry to wygrywa nie zależnie od tego czy jest na portalu 3 lata czy trzy dni ( pomijam Rankingi przepisów bo to akurat jest bolączka wszystkich stron . Zawsze się trafią pazerni którym nagrody padają na oczy i zrobią wszystko żeby tylko wygrać ).
Po to żeby wygrywać trzeba po prostu gotować, robić piękne zdjęcia , uczyć się - a na to trzeba czasu .
Jeśli uważasz że gdzie indziej da się wygrywać bez tego to zazdroszczę optymizmu . Startowanie w konkursach kulinarnych to cięzka praca .
Życzę powodzenia jak już coś wygrasz na innej stronie to pochwal się tym

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;