Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Chwalimy się;

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Nika53 napisał(a):

Wiesz, Tit, wyrzucając mnie ze strony pokazałaś swój poziom do końca.I nie pisz,że mam "lewe" konto, bo sama kazałaś mi je założyć. Nigdzie publicznie o tobie się nie wypowiadam.Ciebie nie nauczono brudy prać w domu, mnie tak. Byłam na tej stronie jak ciebie tu nie było i myślę,będę dalej.Nigdy też nikogo nie namawiałam do opuszczenia strony.Czytać trzeba ze zrozumieniem, a nie z nienawiścią. Do zobaczenia w Sądzie Rejonowym w Legnicy! Nie mam Ci nic więcej do powiedzenia i nie zamierzam wchodzić na tę stronę dopóki ty tu jesteś. Bahus, a ty już zapomniałeś jak Ciebie jak niepotrzebną rzecz z Wielkiego Żarcia wyrzucili?! Żal mi Cię i wybaczam Ci, bardzo biedny jesteś, wszystko zrobisz,żeby chociaż tu czuć się bezpiecznie.Tylko nie ładnie jest jak mężczyzna ubliża kobiecie, która go od dawna ignoruje.Ja się na twój temat nie wypowiadam, więc skąd ta zapiekłość? Na zamówienie?!


Hihihi...jakoś nikt mnie z tamtej strony do tej pory nigdy nie wywalił jestem tam ponad 7 lat...zajrzyj a zobaczysz, że ostatnio nawet awansowałem tam na na Eksperta. Pewnie mylisz mnie z pewnym innym panem, który wylatywał z wielu stron (w tym z tamtej strony i gotujmy.pl wielokrotnie)...Mówisz, że na gotujmy.pl nie zamierzasz wchodzić a jednak wchodzisz pod innym nickiem... Co się zaś tyczy "ubliżania" to jakoś go nie widzę, choć przyznam się szczerze, że aż mnie palce swędzą aby coś stosownego napisać....

zmieniono 2 razy (ostatnio 13 maj 2011 22:59 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;