co czytamy ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co czytamy ?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Uwielbiam czytać książki. Niestety teraz nie mam na to czasu Jak go znajdę to po prostu zasypiam z książką w ręce. I nie chodzi tu o to, że tak nudna jest Tylko ze zmęczenia Czytam czytam i już śpię

Jak miałam więcej czasu i możliwości to moją ulubioną lekturą była cała "Saga o Ludziach Lodu" . Szczerze mówiąc czytałam ją już tyle razy, że już nawet nie pamiętam ile, ale ciągle mnie do niej ciągnie i z miłą chęcią przeczytałabym ja kolejny raz Jak moja najmłodsza księżniczka podrośnie może mi się to uda

Swego czasu czytałam wiele książek o tematyce obozowej. Uwielbiam też książki kryminalne i przygodowe. Choć i polską klasyką nie pogardzę. Czytam też książki dla dzieci, ale to już inna bajka związana z moimi księżniczkami Najstarsza zaczynaj już sama czytać, ale jak jeszcze nie potrafiła sprawiła, że pół biblioteki przeczytałam Polecam dla dzieciaków książki sygnowane nazwiskiem Alfreda Hitchcocka mianowicie "Przygody trzech detektywów". Moja Marta bardzo je polubiła choć pewnie to lektura dla starszych dzieci niż moja siedmiolatka, ale co zrobić

Odpowiedz na/ edytuj co czytamy ?