co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Dziewczyny bardzo współczuję powodzianom - ale nie może być nic gorszego niż ogłoszenie stanu klęski żywiołowej . To nie takie proste , i nic nie da , a jak da to ułatwi pracę urzędom a nie powodzianom . Bo prawnie to tak wygląda , że teraz ( a i po powodzi ) trzeba konsultowac decyzje lub uzyskać zgodę na jakieś działania z powodzianami .A jak jest ogłoszony stan klęski to decyzje można podejmować administracyjnie. Tak , że wszyscy którzy zarzucają Rządowi , że nie robi tego bo myśli o wyborach nie mają racji. Właśnie w trosce o powodzian takiej decyzji nie podejmują . To nie miejsce na politykowanie i przepraszam za to że pociągnęłam temat ale jak słyszę komentarze na temat nic nier obienia władzy to mnie to przeraża ( jaki inny Rząd przez tyle różnych poważnych spraw przeprowadził by kraj w tak godny sposób ?- i kryzys finansowy i katastrofę i teraz jeszcze powódź ).A jesli chodzi o Komorowskiego to mam nadzieję , że przewagę utrzyma bo alternatywa jest jak dla mnie tak przerażająca , że już lepiej emigrować. Przepraszam tych którzy mają inne poglądy .

Buniu, nie przepraszaj za poglądy! Masz do nich absolutne prawo, tak jak ja uważając, że Komorowski to klęska dla Polski! Chodzi o osobę nie o opcję. Ale to moje zdanie. Co do stanu klęski może masz rację, nie jestem na tyle zorientowana, żeby się sprzeczać. A do władzy mam żal i pewnie z tym żalem umrę. Udowodniono mi, że pojedynczy człowiek jest nikim. Prawo broni tylko interesu państwa a nie człowieka. Ten rząd też nie jest inny.

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 maj 2010 22:03 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?