QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

szalonyszlafrok
amisou napisał(a):

szalonyszlafrok:
Idąc Twoim tokiem myślenia wpiszę jako 1 "dbsdfbaksjassh" (dla bezpieczeństwa), a potem będę edytować x razy (do skutku), no w końcu mam prawo - mój post ukazał się w 1 kolejności.
Miałaś pecha, a na Twoim błędzie skorzystał kto inny. Za grosz taktu i umiejętności znoszenia porażki z Twojej strony.
Pieklisz się, jakbyśmy co najmniej grały o złote kalesony...
Tak to jest jak się leczy własne kompleksy kosztem innych


nie chodzi o ukazanie się posta, a o moment edycji - chyba widzisz, że godzina wraz z minutami napisana jest wyraźnie? to, co napisałam za pierwszym i drugim razem również mógłby sprawdzić administrator. uważam, że nie brakuje mi taktu, bo w przeciwieństwie do was nie zarzucam nikomu oszustw o te wasze 'złote kalesony' 'pieklę się'? nie, dociekam zasad, bo używacie argumentów z księżyca, a sama papryczka skłamała, że mojego posta w ogóle przed nią nie było. zauważ, że słowem nie wspominam o nagrodzie, a o zasadach - konkurs bez regulaminu to zawsze wolna amerykanka, a jeśli mi uda się ustalić choćby podstawową zasadę - oficjalne ustalenie, jak poprawić swoją odpowiedź - to mam satysfakcję, bo kolejna osoba nie będzie musiała czytać waszych niestworzonych historii o oszustwach
wiem, że dla was anonimowość to świetna maska, można komuś zarzucić i oszustwa, i kompleksy - ale pamiętaj, trollowaniem niczego nie ugrasz tak naprawdę - chyba, że to poprawia Ci humor, ale jednocześnie pomyśl o własnym poczuciu taktu

Odpowiedz na/ edytuj QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!