Dieta Protal

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta Protal

caroline1983
Asiual napisał(a):

Cześć wszystkim, wychaczyłam dziś ten wątek. Jestem również na diecie protal od 23 dni, schudłam tylko 5 kg. Mimo to jestem wytrwała, jednak chciałam zapytać doświadczonych już osób, co do diety. Czy również mieliście takie nagłe wahania wagi? Ważyłam 65, obecnie 60 (chyba), bo rano wchodząc na wagę widziałam już 59.8 jednak chwile temu 61! Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane? Wczoraj również 59.7 Wagę napewno mam sprawną. Czekam na odpowiedź. Smutna Asia.



Poprostu jak rano wazysz sie np. przed sniadaniem waga cos Ci tam wskaze. Wieczorem bedzie to juz wiecej a o ile to zależy ile zjadłaś i wypiłaś przez cały dzień. To co zjemy i wypijemy też cos wazy (choc tego nie zauwazamy). Mało tego nawet na tydzień przed okresem waga moze wskazać o dobre kilka kilogramów więcej po pod wpływem hormonów organizm zatrzymuje wode.
Najlepiej ważyc sie nie częściej niz co tydzień o tej samej porze bo wtedy widac efekty a codzienne wazenia (a nawet po kilka razy na dzień) to moze Cie szybko doprowadzic do zawału

Odpowiedz na/ edytuj Dieta Protal