Do bahusa:)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do bahusa:)

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Pierwsze trzy wypowiedzi zignoruję, z czwartą się zgadzam, ale co do piątej to mam zastrzeżenia. Jakbyś poszperała w archiwum to byś znalazła dużo wcześniejszy wątek, który sam otworzyłem...Też chodziło o obiady....W wątku "co dziś na obiad" często uczestniczę, a nawet dodaję zdjęcia. Bardzo go lubię w szczególności gdy nie mam pomysłu na obiad. Nie należy mylić pojęć...żartowanie sobie, a kpina czy wyśmiewanie się. Są to dwie różne (skrajne) sprawy. Lubię żartować i śmiać się, ale nigdy (tak myślę) z nikogo się nie wyśmiewam. No może małym wyjątkiem były te "nieszczęsne" DROPY....Być może niektóre moje żarty są "trudne" ale nigdy nie uderzają w nikogo złośliwie. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie.

Jesli tak to ja przepraszam,ale tak odebralam dodanie przez Ciebie watkow ,,co na piate zsniadanie,, i ,,A co u Was na przedpodwieczorek,,Chyba nie tylko ja nie zrozumialam Twoich intencji,bo nikt nie pociagnal tematu tych watkow,Ja tez lubie zarty,czasem z nutka ironi,ale na forum powstrzymuje sie wlasnie dla tego aby nie zostac,zle zrozumiana i aby nikogo nie urazic.Kiedy rozmawia sie twarza w twarz po samej mimice widac czy ktos mowi powaznie,ironizuje czy zartuje,na forum internetowym tego nie widac,i byc moze przez to sa czasem niepotrzebne spory.

Odpowiedz na/ edytuj Do bahusa:)