Do Termar

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do Termar

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

Termar, nawet nie wiesz jak się mylisz. Nie miałem najmniejszego zamiaru Cię atakować (a tym bardziej obrażać) i przykro mi, że tak to przyjęłaś. Nigdy nikomu nie "słodziłem" ani tam ani tutaj. Wielu ludzi właśnie mnie za to ceni. Wiesz gdyby mi ktoś zwrócił tak uzasadnioną uwagę, przyjąłbym to zupełnie inaczej. Starałbym się wytłumaczyć dlaczego tak się stało no i oczywiście starałbym się "poprawić" A Ty nie, lepiej się obrazić na Bahusa niż przyznać do "winy". A wstawiaj sobie dalej tę tandetę (bo jak to inaczej nazwać?). Najwyżej nie będę jej oglądać. Tylko błagam nie wmawiaj mi, że to Ty zostałaś obrażona, bo ja też mogę poczuć się obrażony (dałaś dużo bardziej konkretne ku temu powody).. Zastanów się nad sobą, trochę samokrytyki by Ci się przydało. Wiesz, że mam rację...i starając się odgryźć posuniesz się pewnie do dalszych inwektyw. Jeszcze raz przepraszam Cię za moją krytykę, ale i Ty też powinnaś przeprosić mnie za te zdjęcia.

W żadnym z moich postów, ani słowem nie wspomniałam, że jestem obrażona, tylko przykro mi, że w ten sposób - zakładając nowy wątek- krzycząc na cały portal -zwracasz mi uwagę...

a Twoje słowa "..najwyżej nie będę oglądać.." przyjmuję za dobrą monetę i mam nadzieję, że tak będzie...
Ja już więcej nie będę ani odpisywała, ani cytowała na tym wątku nawet jednym słowem...Bo tłumaczy się winny..a ja.. tak jak wypowiedziały się osoby wcześniej wpisując się - mam swoje, nie zerżnięte z Netu. fotki, może niewyraźne ( ale co nie rozpoznałeś na talerzyku kisielu z rozmąconą śmietanką) i dlatego też upomniałam się o możliwość edytowania przepisu i możliwość wstawiania nowych fotek, aby podmienić stare ...zrobione dawno i niezbyt ostre....

Odpowiedz na/ edytuj Do Termar