Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Netka napisał(a):

Pyzo,tak od czasu do czasu wstawiam tez przepisy na przepysznie,jak sama wiesz.Tam akurat nie ma nagrod za awanse ani przepisy...Bede miala wiecej przepisow kiedys,to prawda.Ale te zmiany o ktorych pisze Tit dotycza przeciez podniesienia wartosci strony i przepisow tez.I chyba chodzi tez o to zeby kazdy mial rowne szanse tutaj.Przeciez jakie szanse na nagrode w tym systemie maja takie osoby jak ja,zadnych.A tu chodzi o to zeby kazdy mial szanse ,i Ty,i ja i kazda osoba ktora wstawia tutaj nowe przepisy.Przeciez gotowac jeszcze bedziesz ,prawda.Bedziesz wstawiala super przepisy i bedziesz zbierala punkty.I nawet bedziesz pewnie wstawiala ich wiecej niz ja,wiec szybciej je nazbierasz.A przepisy beda zawsze gorsze i lepsze bo tak juz jest ,nie wszystko jest zawsze super.
CHODZI O TO ZEBY KAZDY MIAL SZANSE.A jak ty bys sie czula na moim miejscu,czulabys ,ze to w porzadku?


Tylko , że przy tym systemie nie będę mogła nawet swoich nowych dziś ugotowanych przepisów wstawić bo jak je pokarzę u siebie na bloogu , Facebooku , forum fotograficznym i zechcę wstawić na konkurs ( a akurat cos takiuego dziś robię to tu nie dostanę za niego punktów ) -i co mam zrezygnować ze startu w konkursie o super patelnię ceramiczną ? ( jedną już mam - teraz poluję na taką do naleśników ) . Ja też zaczynałam 3 lata temu od zera . I też mi inni zgarniali sprzed nosa nagrody - bo mieli więcej przepisów , robili lepsze zdjęcia , wiedzieli gdzie szukać konkursów .Cierpliwie gotowałam , uczyłam się , wstawiałam na wielu stronach , próbowałam gdzie jest fajnie . Jestem w wielu miejscach . Gotujmy traktuję jako strnę macierzystą - ale przyjaźnie zawarłam na wielu stronach . Mam je zerwać bo już nie będę tam wstawiać ? Mam, przestać brać udział w konkursach ? To jest mój dorobek i żądanie bym z niego zrezygnowała po to by było ,, sprawiedliwe ,, jest chyba niesprawiedliwe . Ja włożyłam w to 3 lata pracy czemu mam tego nie wykorzystywać bo Ty masz mniej przepisów ? A za 3 lata przyjdzie ktos nowy i do Ciebie powie , ze to czego Ty się dorobiłaś się nie liczy bo On chce żeby było po równo . Nie podoba mi się to .

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty