Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

eli_555 napisał(a):

Do eli_555.
Bardzo chętnie bym się zgodził, ale jeśli zrobimy jeden wyjątek pojawi się mnóstwo głosów, dlaczego robimy wyjątki. Jesli nk to i facebook. Jeśli facebook to i blogi. A jeśli blogi to i konta na innych portalach... Spróbujemy coś wymyślić by pójść na rękę blogerom, ale nie chcę dziś obiecywać niczego konkretnego.

Z moich przepisów na Nk korzystają znajomi którzy nie wchodzą na portale kulinarne.Tit napisała że nie można wstawiać przepisów z innych portali,bo nie można zidentyfikować czy to jest ta sama osoba bez podpisu elektronicznego.Ale ja wstawiam przepisy cały czas z tym samym nickiem eli-555 i ze zdjęciami podpisanymi eli,więc wiadomo że przepisy i zdjęcia sa mojego autorstwa.Przy takim regulaminie pozbędziecie się ze strony osób które gotują,robią zdjęcia wkładając w to swój czas i dużo wysiłku,a zostana osoby które kopiują całe ksaiążki kucharskie dodając co minutę jeden przepis.I wtedy nie podniesie się poziom na Gotujmy,lecz wręcz obniży.I lepiej było bez nagród,bo teraz się zrobił "wyścig szurów".Takie jest moje zdanie.


Zdaję sobie sprawę, że wprowadzane przez nas ograniczenie jest kłopotliwe, ale niestety jest konieczne. Jedyne o co mogę prosić... wprowadzać przepis najpierw na gotujmy.pl (w przypadku nowych przepisów) lub zmodyfikować opis przygotowania (jeśli ten przepis jest już gdzieś opublikowany).

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty