Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
bernika napisał(a):


tak samo uwazam ze niesprawiedliwe jest ze nasze uzbierane wczesniej punty nie zostały wymienione w równej mierze na wirtuale, bo ja w trakcie tych 2 lat uzbierałam (bo nic innego mi nie pozostalo) i otrzymalam tylko kubek. mam 9000 puntkow które ida w niepamiec licza sie tylko do zmiany rangi, a tymczasem wpada tu ktos w ciagu 4 dni robi 28000 puntow i moze zgarnac sobie kazda nagrode jaka jest! nie obeszłoby mnie to gdyby zasady sie nie zmieniły. Do tej pory nie liczyły sie dla mnie punkty bo kazdy miał to samo, kubek, bledner, smycz, czy rekawica, a i tak uzbierac na kolejne rangi było ciezko, W kazdym razie nie bylo potrzeby sie spieszyc. Wiekszosc z nas gotowała sobie spokojnie i dodawała przepisy w miare gotowania. Nie było bezsensownego wyścigu szczurów.Za to liczyły sie konkursy i sportowa rywalizacja . Było pieknie, prawdziwy kulinarny raj! Szkoda bo to se ne wrati..


co do dodawania punktów na start za rangi to się zgadzam z tym, że było to trochę niesprawiedliwe.. Osobiście byłam w tej komfortowej sytuacji, że nie 'straciłam', bo miałam 5300pkt i dostałam 210 na start, jednak co mają powiedziec te osoby, które jak bernika miały np 9900pkt i dostały również tylko 210pkt, mimo ze dodały o ponad 200przepisów ze zdjeciami wiecej (wg starej punktacji). Na start powinno być dawane tyle pkt ile miał użytkownik powyżej ostatnio zdobytej rangi, bo w sumie za swoją pracę nie otrzymał nic, a nawet stracił. Tak więc jeśli ktoś miał 6tys powinien dostać 1000wirtuali, a ktoś kto miał 3500pkt 2tys wirtuali - byłoby najbardziej sprawiedliwie - takie jest moje zdanie, z którym nie każdy się musi zgadzać

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty