Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
pacpaw napisał(a):

Obecne zmiany zamiast poprawić zdecydowanie pogorszyły nastroje. Lepiej było zostać przy starym-nowym systemie i zmodyfikować go tak, aby promował starych użytkowników i przeszkadzał w kopiowaniu. Była już nawet propozycje takich zmian:
- wprowadzić dzienny limit dodawanych przepisów
- nagrody wydawać biorąc pod uwagę nie tylko punkty ale też i staż. Im większa nagroda tym większy staż. Jak taki laptop lub skuter będą np. po roku lub dwóch latach stażu to na pewno będzie to też promocja wiernych użytkowników, którzy są z Wami od lat. Zniechęci to też wszystkich naciągaczy, a innych zmusi do wielomiesięcznej systematycznej pracy
- punktacja bez zmian, ale też dodać ostatnie zapisy czyli punktowane zdjęcia z długim opisem i przedstawiające kolejne etapy przygotowania, a nie kolejne ujęcia tego samego dania.
Na moje oko to by było lepsze i jakiś sposób promowałoby też użytkowników, którzy tworzyli ten serwis przez tyle lat.

Pacpaw,podoba mi sie to co piszeszMysle tez,ze zamiary Wlodarzy tej strony tez byly dobre,moze nie wszystko zostalo do konca przemyslane,tylko ten nie popelnia bledow ktory nic nie robi.I mam cicha nadzieje,ze jednak cos sie zmieni z ta punktacja i wogole z regulaminem bo faktycznie jest zdeczko przesadzony.Ale ludzie,nie dajcie sie zwariowac,przeciez to tylko zabawa!

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty