Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

caroline1983
misia14 napisał(a):

Przy wstawianiu, zdjęć, jest zdjęcie główne i potem etap I, etap II itd. rozumiem aby zdjęcie miało podpis minim 50 znaków i jest zrozumiałe jeśli chodzi o etapy przygotowania....ale uważam,że zdjęcie główne powinno być podpisane TYLKO nazwą potrawy, krótko i treściwie....np. karpatka, sałatka wiosenna...
Sądze tak dlatego,że wszędzie tzn ksiązki kucharskie, czasopisma kulinarne i wreszcie inne strony kulinarne w internecie pod zdjęciem GŁÓWNYM mają tylko nazwę potrawy....i wyszukiwarka w googlach właśnie takie zdjęcie tez wychwyci.... po co komuś informacja pod zdjęciem głównym "moja wspaniała karpatka, którą cała rodzina lubi...polecam" . Może tu administratorzy strony coś by zmienili. Proszę o przemyślenie mojej propozycji



Popieram. Właśnie dodawałam przepis do którego miałam 1 zdjęcie i zamiast normalnie napisać co na nim jest to musiałam wymyslać moim zdaniem przygłupi opis żeby mi je system zaliczył. W przypadku kolejnych etapów przygotowania to nie problem, ale przy gotowej potrawie wystarczy napisać co jest na zdjeciu.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty