Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Netka napisał(a):

Początkowo też byłam wystraszona chaosem jaki powstał po zmianach . Teraz widzę , że wszystko po woli się zaczyna systematyzować .Gdyby jeszcze udało się opanować ,,hurtowników ,, kopiujących masowo z różnych stron ( i z różnych autorów ) to było by zupełnie fajnie .

Zgadzam sie z Toba Buniu,nie taki diabel straszny Ja bym jeszcze wprowadzila jakies ograniczenia i zasady dla przepisow bez zdjec.


Nie ograniczenie ilości a drastycznie niższa punktacja . Napisać przepis to jest 5 minut roboty . Wstawić minutę . Jak dla mnie 5 punktów . Nie chcę urazic tych którzy wstawiają z różnych powodów bez zdjęć ale przecież i tak gotują - więc jeśli nie muszą wykonać przy tym dodatkowych czynności które podejmują fotografujący to chyba musi być jakaś różnica . Teraz ten kto fotografuje i to jeszcze etapami to przepraszam ,, ideologiczny frajer " - robi bo lubi . Dostaje za to 30 punktów - a ktoś kto siada i z lotu wpisuje przepis na kanapkę - 20 . Warto ? NIE .
Nie wierzę , ze ktos w dzisiejszych czasach nie ma telefonu z aparatem .Jak sie chce dostawać nagrody to trzeba popracować .Taki jest mój prywatny pogląd .A jak będzie to zobaczymy.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty