Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Bahus napisał(a):

Widzę, że "wyścig szczurów" ruszył pełną parą. Kiedyś gdy skakano sobie do oczu w pogoni za kubeczkiem to mnie śmieszyło. Dziś mnie to denerwuje. Sam nie mam zamiaru się ścigać. Będę dodawał przepisy jak będzie mi się chciało i na pewno nie w celu zdobycia nagrody. No gdybym coś tam uzbierał to (jeżeli jeszcze zdążę) być może poproszę o wagę. Ale nie będę specjalnie w tym celu się wysilał. To tyle co chciałem powiedzieć na temat moich zapatrywań w kwestii ubiegania się o nagrodę.

A teraz pragnę się podzielić moimi przemyśleniami na temat samego konkursu.
Otóż ja bym zrobił tak : Powołał "komisję" (można to nazwać inaczej), która oceniałaby każdy przepis. Mogliby to robić np. moderatorzy. Punkty byłyby stopniowane co "5" czyli np. za przepis bez zdjęcia można by otrzymać od 0-20 punktów. Można by również nie zaliczyć zdjęcia (gdy np. kiepskie lub "naciągane"). Wszystko byłoby w gestii oceniających. Użytkownicy mogliby się odwoływać do ustanowionego eksperta, który weryfikował by ewentualne reklamacje. Jego decyzja byłaby ostateczna. Oczywiście ekspert musi być doświadczonym kucharzem i fachowcem w branży. Swoje przepisy jakie ekspert dodałby w czasie trwania akcji "gotujmy z nagrodami" były by poza konkursem.


A ja mam inny pomysł (chociaż i tak go nikt nie zauważy) zatwierdzajcie przepisy jak leci (oprócz plagiatów oczywiście)-tak jak było i dawajcie punkty tak jak były (po co coś zmieniać ) ale jak jest jakiś przepis typu-zalac wrzątkiem herbate to DAWAJCIE MINUSOWE PUNKTY jak jednemu czy drugiemu użytkownikowi zniknie pare punkcików to odechce się fuszerki A jak bę dzie mieć pretensje to napisać dlaczego-(np.bo kiepski,bo plagiat,bo za krótki opis)

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty