Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
szpileczka napisał(a):

Dziś dostałam moją wybraną, wymarzoną, wyczekaną nagrode czyli młynek do pieprzu. Bardzo się cieszylam ze go dostane. Wizualnie bardzo fajny, szczegół że pudełko pogniecione (jakby ktos chcial na prezent nie nadaje sie zupełnie). Wkładam 6 baterii i nic Nie działa . Wszystko niby proste, ale dla pewnosci chcialam sprawdzic w instrukcji czy aby dobrze wszytsko zrobilam, instrukcja owszem jest w kilku jezykach, ale nie w polskim. Wiem, ze nie chodzi tu o nagrody, ale w pewnym stopniu to tez mobilizuje zeby robic zdjecia i bardziej sie starac, jeśli jednak będą one takiej jakosci to bardzo niefajnie.


Też dostałam ten młynek jeszcze za starej punktacji, gdzie musiałam mieć uzbierane 5tys punktów a przepis ze zdjęciem był liczony za 15pkt. Musiałam dodać blisko 240 przepisów aby dozbierać punkty na tak wymarzoną przeze mnie nagrodę, doszła w całości, pudełko nawet nie naruszone, nowe baterie i co? nie działa! Stoi już pół roku w szafce, bo w koncu żal go wyrzucić ale nikt go nie używa, bo nie ma jak. Byłam bardzo rozczarowana, tym bardziej że tyle przepisów musiałam dodać aby dostać coś co nie działa. Myślałam że tylko ja mam takiego pecha i dostałam felerny 'towar', ale po twoim przykładzie widzę, że to chyba wada konstrukcji tego mechanizmu, także odradzam wybierania młynku jako nagrody

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty