Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Mysiunia napisał(a):

mam pytania, co do super - przepisów. Czy przepis musi spełniać jakieś specjalne warunki by dostać miano super-przepisu, czy to jest własne (przepraszam ze tak nieładnie to nazywam) 'widzi mi się' moderatorów? Oraz czy jest możliwość zobaczenia, jakie przepisy w danym dniu zostały wybrane jako super - przepis?


Moderatorzy na swoim dyżurze typują przepiusy do kategorii Super Przepis z przepisów , które zwróciły ich uwagę . Nie ma konkretnego limitu dziennego - może byc tak , że w danym dniu nie będzie nic super a w innym dużo .

Każdy ma swoją gradację ocenną . U mnie np. szanse mają :

Porządnie opisane przepisy , z ładnymi zdjęciami . Przepisy na dania nowatorskie , warte polecenia , ekstratrudne i przez to robione przez mało osób , przypominające tradycyjną kuchnię , propagujące umiejętności kulinarne .Przepisy wymagające ,, serca ,, od gotującego .Po prostu ja promuję to co uważam , że zwyczajnie jest smaczne i pięknie wygląda ( np perfekcyjnie wykonany rosół , zrazy zawijanie , dania kuchni regionalnej , ryby w nowatorski sposób itp ) .

Oczywiście inni stosują inną kategorię wyboru zbieżną z ich wyobrażeniem o tym co jest Super Przepisem .

Moderatorzy typują . Admini zatwierdzają lub nie który przepis te punkty dostanie .

A i tak uważam , że ja mam najgorzej - sama siebie nie wytypuję bo głupio , a wstecz raczej nikt nic nie typuje . No to chyba na swoich dyżurach nie powinnam nic wstawiać .

Zgadzam się , że powina być informacja jaki przepis uzyskał tą kategorię .
Dobrze by było też w jednym miejscu pokazywać wszystkie Super Przepisy ( np na forum co dziennie linki do nowych .

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty