Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
gosia56 napisał(a):

Tak własciwie to chciałam zapytać jak wybierany jest SUPER PRZEPIS jakie kryteria są brane pod uwagę.Zastanawiam się czy moje przepisy są tak słabe bo z kuchni taniej ,ale cały czas myslałam ze posród 100 przepisów są tez warte uwagi z których jestem dumna bo goscie sa zachwyceni. Ale widać sie mylę albo poprostu to zależy od szczęscia bo jestem nowa.To są tylko moje spostrzerzenia ze ktos nowy to jakby intruz który się nie zna.


Gosiu to może ja odpowiem w swoim imieniu . Moderatorzy typują przepisy do Super Przepisów a Admin z tych propozycji wybiera . Nie ma sztywnych reguł co do tego jakie przepisy kwalifikają sie do tej kategorii . Ja osobiście typuję przepisy na dania niezwykłe ( kompozycje smakowe , sposób podania , innowacyjne produkty z ekstra zdjęciami ) - nie znam się na ciastach więc ich nie typuję - no chyba że coś jest super ekstra . Nawet najsmaczniejsze danie z cyklu ogólnie znanych nie uzyska mojej akceptacji ( co nie znaczy , że inni tego nie wytypują ) . Nie zauważę smacznej babki ale nominuję np. nowatorski pomysł na sos serowy lub zrazy z ekstra nadzieniem.To nie ujma , że nasze przepisy nie są w kategorii Super Przepisów


zmieniono 1 raz (ostatnio 04 kwi 2012 15:45 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty