Jak myslicie ?? ;-))

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak myslicie ?? ;-))

Babciagramolka
k.tyczynski napisał(a):

ej, ale wracając do tematu, to czemu są oceny słabe? może w takim razie dać tylko fajny przepis i niech sobie ludzie zbierają fajne przepisy, bo skoro jest taka afera o dodawanie niskich ocen, bo nie po to są opcje z niskimi ocenami, żeby ich używać


Afera nie jest o niskie oceny tylko o trollowanie na stronie . Jeśli ja ocenię Twój przepis słabo lub Ty mój to normalka . Kazdy ma prawo mieć różne zdanie o poziomie gotowania innych osób . Ważne by oceniać przepis a nie autora . Co innego jak ktoś wchodzi na stronę i zaczyna łupać 1 hurtowo- to nie ocena to złośliwe dpokuczanie . Można sprawdzić - kilkadziesiąt 1 w odstępach kliku sekund u jednej osoby ? Jak to określić ? I z tym walczymy .
Ja osobiscie podchodzę do sprawy tak jak Bahus- oceniam przepisy które oceniam dobrze . Resztę czytam - nie oceniam bo ktoś ma prawo do innych smaków niż ja i nic mi do tego . Jak mam wątpliwości co do potrawy to pytam autora .
A tu chodzi o to ,że w ostawnim tygodniu mamy nagonkę kilku nowo powstałych kont na część użytkowników - i to jest temat główny tego postu.

Odpowiedz na/ edytuj Jak myslicie ?? ;-))