Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Henia ,bardzo sie ciesze ze jestes w dalszym ciagu moderatorem a dlaczego mialabys nim nie byc Czy komus to przeszkadza ? Ze zawsze szybko reagujesz ze potrafisz cierpliwie wyjasnic ? ze jestes uczciwa i nie znosisz klamstwa ?
Wiem ze takie zachowanie nie jest popularne w dzisiejszych czasach. Dzisiaj na topie sa zaklamani tupeciarze i bezczelni kopiarze.A uczciwosc i poczucie obowiazku ida do lamusa....
Dlatego bardzo sie ciesze ze tu moderatorem jest Henia

Ela, dzisiaj listonosz przyniósł mi wypowiedzenie umowy.W uzasadnieniu napisano:Z uwagi na powtarzające się skargi użytkowników gotujmy.pl związane z Pani niewłaściwym zachowaniem jako moderatora, niewłaściwe wykonywanie zlecenia oraz działanie na szkodę wizerunku portalu gotujmy.pl .....wypowiadam....
Myślę,że ten post zostanie szybko usunięty, ale chciałabym powiedzieć, że te pomówienia na siłę dorobione do konieczności uzasadnienia pozbycia się mnie, znajdą finał w sądzie.
Dziewczyny, nie piszcie o mnie dobrze, bo zostajecie na tej stronie i nie ma potrzeby,żeby ktoś się na Was mścił. Na wszelki wypadek robię screeny wszystkich swoich postów.Tak szybko znikają.....
A dla Was wszystkich wielkie buziaczki!Jeszcze raz dziękuję za życzliwość!Do zobaczenia gdzie indziej!

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?