Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Evita0007 - Henia została usunięta bo namawiała i dalej namawia użytkowników do przeniesienia na inny portal. Za to się wylatuje z każdego portalu. Niech swoje teorie spiskowe rozsiewa gdzie indziej portali jest na pęczki. Ja już jestem zmęczona jej oskarżeniami i głupotami jakie pisze i wygaduje na mój temat. Każdy by się zmęczył. Poza tym to dla mnie strata czasu. Nas jest niewiele a pracy mamy po kokardę. Wydzwaniała tu do prezesa i wydawcy bodaj przez tydzień i męczyła. Pisała na mnie donosy (nie jeden). Straszyła i dalej straszy mnie sądem Kobieta z kadr robi się siwa na dźwięk jej nazwiska. Ze dwa razy odesłała umowę pokreśloną w imię PRAWDY absolutnej i nie mogliśmy jej wypłacić zaległej kwoty. W tym co wygaduje nie ma wiele prawdy, to są interpretacje faktów.
Jak ktoś się z nią nie zgadza to natychmiast staje się wrogiem prawdy, a ona zostaje cierpiętnicą. Ja nie jestem idealna, też się mylę - szczególnie że wiele rzeczy robię w pośpiechu, ale w jej mniemaniu to przecież nie błąd tylko Jawna dyskryminacja i celowy przejaw nienawiści skierowany aby Henię zmaltretować psychicznie. Wystarczy nie odpowiedzieć jej na maila a już czuje się upokorzona. Zwrócisz jej uwagę, to stosujesz mobbing i ziejesz nienawiścią. Zresztą zwracałam jej zawsze uwagę aby była życzliwsza ludziom Z tej mojej chorobliwej nienawiści oczywiście. Zawracanie głowy z takim współpracownikiem. Ja nie zgodzę się na to, żeby moderatorzy zaglądali ludziom do sumień. To jest niezgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem. Stąd tylko krok do samosądów. My mamy tylko usuwać plagiaty a nie oceniać ludzi i wyrzucać tych którzy nie lubią Heni, a zostawiać tylko takich których ona lubi. Dopiero by się zaczęły awantury, jakbyśmy ulegali namowom i wyrzucali każdego kto komuś czymś podpadł.

Poza Henia tym twierdzi, że wróci tutaj jak mnie stąd wyrzucą.... To sobie wtedy wypijecie na zdrowie na pohybel tej "wrednej żmiji" czyli mnie

Tit to co jest między wami,mnie nie dotyczy i się nie wtrącam."Róbta co Chceta"
Oczywiście wtrąciłam te swoje 5gr. bo to jest dla mnie dziwne że kobity już jakiś czas nie ma a ludzie nadal roztrząsają ten temat.Po co na co ?
Nawet nie wnikam bo nie chcę.
A czy jesteś żmiją to nie wiem ,do tej pory jeszcze mnie nie ukąsiłaś hihi
A gotujmy.pl lubie bo tu jest fajnie i myślę że tu zostanę na dłużej
Chyba że czymś się komuś narażę ? Ale chyba raczej nie
Pozdrawiam i idę pichcić

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?