Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit napisał(a):

Pyza ja ciebie nie straszę. Dobrze wiesz, że nie wywalam - z tego portalu prawie nikogo. Jak na razie można na palcach jednej ręki policzyć (tak Henię tak). Ja czuję się w obowiązku stanąć w obronie tych, których wrzuciłaś do worka złodzieje i klony, a którzy są bogu ducha winni.


Tit, z klonami i złodziejami to Ty wiesz i ja wiem jak jest - z tą różnicą, że ja mogę to powiedzieć głośno a Ty nie bardzo...Być może czasami oberwie się komuś niesłusznie, ale ja do tej pory pomyliłam się tylko raz i przeprosiłam publicznie. Piszesz o nieocenianiu ludzi i nieokazywaniu sympatii czy antypatii przez moderatorów a sama właśnie to robisz. Co do mojego oskarżania - w/g mnie gdyby wszyscy moderatorzy zgodnie współpracowali i trzymali wspólny front w imię jakości portalu i uczciwości to wielu oskarżeń by nie było...wielu awantur też by nie było...wiele osób, bardzo wartościowych a nie byle jakich przepisujących książki kucharskie, wstawiały by chętniej swoje prace tutaj a nie wszędzie indziej....

A sprawę Heni powinnaś definitywnie zakończyć a nie kopać leżącego - po co wyciągasz publicznie co, kiedy i komu powiedziała, do kogo dzwoniła ...- wasze relacje służbowe też nie powinny tutaj być omawiane i to po raz kolejny...ja mam wrażenie, że starasz się za wszelką cenę wybielić swoją osobę a Henię przedstawić w jak najgorszym świetle - a to dość podłe bo ona bronić się tutaj nie może, zresztą - portal przecież nie jest miejscem na to. Obie jesteście dorosłe i każda z was może wynająć prawników jeśli nie można inaczej, ale tutaj przydałoby się trochę przyzwoitości i klasy a nie znów opluwanie i szerzenie nienawiści...

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?