Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kategoria promowana

blackangel86
Tit napisał(a):

Nie wiem ile razy trzeba się tłumaczyc. w książce kucharskiej zazwyczaj jest przepis który ilustruje całą książkę, to że go tym razem nie było musiało być wypadkiem przy pracy. zajrzyj sobie do tej książki, już uzupełniłam ją o twój przepis, zweryfikowałam twoje zgłoszenia na superprzepis. Zdjęcie które ilustruje ksiązkę kucharską akurat nie ma miejsca na podpis ani na link, tak to zostało zaprojektowane. jeśli tak ci na tym zależy to usunę twoje zdjęcie i wstawię zdjęcie z fotolii.


Śledzę sobie tę dyskusję, bo od dawna podczytuję forum, aż do dziś kiedy postanowiłam założyć konto, by wypowiedzieć się w sprawie, która aż w oczy szczypie. Mianowicie w głowie mi się nie mieści, że będąc Najważniejszym Adminem Pani "Tit" , nie zna podstawowych zasad korespondencji, tym bardziej publicznie na forum. Z tego co pamiętam, tego, że zwroty "Ty", "Cię", "Tobie", "Pani/ Panu" piszemy zawsze wielką literą uczą już w szkole podstawowej , bo to zwroty grzecznościowe droga Adminko. Drugą sprawą jest brak profesjonalizmu w odpisywaniu na posty, i kierowanie się nerwami, jakby nie można było inaczej. Chociażby zwykłe słowo "przepraszam- mój błąd", bo przepisu ani tego skąd zaczerpnięte zostalo zdjęcie - brak. Inną sprawą, że wykorzystywanie zdjęcia bez podpisu i wyraźnej zgody , wiedzy autora (a tu akurat ma to miejsce) skutkuje odpowiedzialnością karną z Ustawy o Prawach Autorskich. Warto o tym pomyśleć droga Adminko. Pozdrawiam.

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 sie 2012 17:03 przez blackangel86)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy