Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowy

Babciagramolka napisał(a):

Język polski posługuje się literami ą , ę , ś, ć , ł , ń , ó , ż - niektórzy o tym zapominają . Tak samo zapominają o tym , że istnieją znaki interpunkcyjne .
W połowie przepisów trzeba się domyślać o co chodzi .
Nie chcę blokować przepisów ,, dla zasady ,, . Przecież można napisać projekt tekstu w Wordzie i sprawdzić czy nie podkreśla błędów . Podzielić na zdania . Postawić kropki i przecinki . Sprawdzić czy to co jest napisane jest logiczne .I dopiero wstawić . Przecież to wstyd wstawiać takie teksty . jak te, które się pojawiają .
Specjalnie niektóre przepuszczam i potem komentuję , żeby zwrócić uwagę na problem bo jak po prostu zablokuję przepis to chyba nie do wszystkich dociera .



Tu sie nie zgodze. Nie mam polskiej klawiatury i nie moge pisac poprawnie polskich liter. Niektorzy, chcieliby, zeby bylo ladnie-pieknie, ale nie maja takiej mozliwosci.

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami