Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Dzięki funkcji SpeedTouch można intuicyjnie zmieniać prędkość tzn. mamy w jednym przycisku funkcję SpeedTouch z regulowanymi ustawieniami oraz funkcję turbo. Umożliwia to wygodną i intuicyjną obsługę blendera — mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą moc. Można rozpocząć miksowanie powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać aż do osiągniecia wybranej prędkości. Dzięki regulowanym ustawieniom i funkcji turbo można korzystać z pełnego spektrum prędkości dla dowolnego typu składników, co pozwala uzyskać preferowaną konsystencję lub gładką masę.
Dlaczego ja powinnam dostać blender?
Hmmm bo nie posiadam w swojej kuchni takiego sprzętu a przydałby mi się bardzo szczególnie do przygotowania odżywczych koktaili dla mnie i dla moich domowników...mogłabym bardziej urozmaicić jadłospis co szczególnie jest ważne gdy gotuje się również dla osób powyżej 80 lat...zapewne taki blender ucieszyłby nie tylko mnie ale i moją mamę i ciocię

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips