Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

batonzo
  • batonzo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lubię gotować, ale tylko w weekendy, bo tylko wtedy mam na to czas. W poniedziałek i wtorek jem jeszcze zdrowe posiłki, bo przygotowałam je w niedzielę. Od środy zaczyna się " życie na fali", czyli szybko ( bo jestem głodna), najczęściej mało zdrowo ( bo gotowce w postaci rożnych dań do podgrzania kupuję) i bez smaku. Teraz jeszcze weekendy zaczynają mnie przytłaczać, bo na działce plonów do przetworzenia mam co niemiara. Nie mam kiedy zrobić obiadu, bo się ogórki zmarnują, jabłka zmarnują, cukinie zmarnują. Przetwarzam i przetwarzam, jakiś zmysł gospodarski mnie ostatnio opanował. Nic nie może się zmarnować, więc robię i robię. Obiad w postaci podgrzanego hamburgera na horyzoncie się pojawia, gotowe placki ziemniaczane. A ja lubię jeść dobre i zdrowe rzeczy. Nie jem, żeby żyć, tylko żyję, by mieć przyjemność z jedzenia. Niestety, tej przyjemności mam coraz mniej. Na dodatek piekielny upał dodatkowo wysysa z człowieka wszelkie chęci do czegokolwiek. Potrzebuję pomocy. Może być multi, może być mini, może być nawet megamulti. Każdą pomoc przyjmę, żeby wrócić znów do świata rozświetlonego radością jedzenia.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni