Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Kocham_cukerky
kicaj14 napisał(a):

Zamurowało mnie
A tak chciałem zrobić tort i go (zdjęcia) tu zamieścić. Eh... Ale jak spojrzałem na dzieło Kocham_cukerky to po prostu mnie zatkało. Jestem wściekły, a jednocześnie pod ogromnym wrażeniem... Kurde. Szczerze i z całego serca gratuluję Ci przeogromnego talentu. Dziewczyno, mam nadzieję, że spełnisz swoje marzenie, ale również i moje. Buddy również dla mnie jest bardzo ważną postacią. Mistrz cukiernictwa. Teraz obok niego jesteś również Ty. Mam taką tyci nadzieję, że jak wygrasz to zamieścisz chociaż swoje zdjęcie z nim i opiszesz jak tam było. Jeszcze raz serdecznie gratuluję.



Nie znam Cie - ale to jak piszesz o Buddym świadczy o tym, że naprawę Go uwielbiasz. Wiem jak to jest i rozumiem Cię.....odkąd się dowiedziałam o konkursie to spać nie mogę po nocach!

Jeśli jakimś cudem udałoby mi się wygrać (Boże dopomóż!) i polecieć na spotkanie z Mistrzem - to DAJĘ SŁOWO, że zabiorę Cie ze sobą! I nie pisz proszę ze nie wstawisz tortu ......

widząc pozostałe prace - widać, że każdy z uczestników włożył ogrom pracy i starań w przygotowanie słodkości. Każdy z uczestników tak samo zasługuje na wygraną :-) i w tej chwili każdy ma równe szanse - dlatego moje spotkamnie z Buddym zostanie poki co w sferze marzeń ;-) Ale kto nie próbuje ten nic nie osiaga.

Wszystkim życzę powodzenia kochani - wszyscy zrobiliscie piekne prace

Klaudia

zmieniono 3 razy (ostatnio 12 kwi 2013 14:52 przez Kocham_cukerky)

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią