Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Bernadetta napisał(a):

Ja czekam na zdjęcia starych i wiernych użytkowników i trzymam za nich qciuki Choć uwielbiam Buddy-ego i na rzęsach bym stanęła, aby móc Go kiedyś poznać, to ten konkurs odpuszczam, bo nawet, gdyby jakimś cudem mi się udało, to nie miałabym z kim dziecka zostawić, a do bagażu podręcznego już mi się nie zmieści I również żałuję, że nasze Kochane Moderatorki nie mogą brać udziału w tych konkursach, ale nasunął mi się mały pomysł.... Nie lubię konkursów na lajki, ale może by tak zorganizować taki tylko dla naszej Trójcy z jakąś ekstra nagrodą (bo przecież odwalają kawał dobrej roboty !) i pozostali użytkownicy głosowaliby motywowując dlaczego na tę, a nie inną, oddają swój głos ? Nie wiem, czy składnie to napisałam, ale tak sobie głośno teraz myślę...


Beradetto, miło że myślicie o nas , ale ja też nie lubię konkursów na lajki, więcej z nich szkody niż pożytku Co do udziału w konkursach na gotujmy przez nas ( Moderatorki) Kołczu świetnie wytłumaczył i ja to przyjmuję z pokorą i rozumiem doskonale Tak nawiasem mówiąc do "słodkich wypieków" nawet bym się nie pchała, nie mam takiego zacięcia cukierniczego, ale trzymam kciuki za "uczestników"

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 kwi 2013 10:55 przez zbysiowa)

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy