Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Wiecie co Wam powiem..........jak jesteście tutaj tylko dla wyróżnień i waszego dowartościowania się to źle trafiliście, myślałam że to portal ludzi z pasją, z pasją do gotowania, pieczenia , wymyślnych potraw ...... sorry że to piszę ale czytam i nie wierzę... Co za bzdury...Oczywiście że liczą się pomysły i piękne zdjęcia a to zasługuje na wyróżnienie nie czarujmy się....ja np dużo wkładam w piękne zdjęcia-nie znoszę byle jakości -nie mówię tutaj o Was-bez urazy mówię ogólnie bo wiem że to przyciągnie widza, prowadzę bloga nie pozwolę sobie na bylejakość.....Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład aby portal rósł w górę to narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ...
Netka po Twoim poście dostałaś dwa wyróżnienia jako super przepis o to Ci chodziło?



i proszę nie minusować mi odpowiedzi..każdy ma prawo do własnego zdania..ja też.Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłam bo osobiści nic do Was nie mam dziewczyny.

Miłego dnia


Tobie łatwo jest napisać "mnie to rybka", bo znajdujesz się w gronie faworyzowanych osób, więc nie masz pojęcia co czują inni... Nie uważam, że moje wszystkie, ale to absolutnie wszystkie zdjęcia są do niczego, że potrawy na nich przedstawione wyglądają nieapetycznie... I co w tym złego, że też chcielibyśmy poczuć się docenieni...
W ten sam sposób myśli wiele osób na tym portalu, ale boją się odezwać, żeby się nie narazić

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy