Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
2milutka napisał(a):

Wiecie co Wam powiem..........jak jesteście tutaj tylko dla wyróżnień i waszego dowartościowania się to źle trafiliście, myślałam że to portal ludzi z pasją, z pasją do gotowania, pieczenia , wymyślnych potraw ...... sorry że to piszę ale czytam i nie wierzę... Co za bzdury...Oczywiście że liczą się pomysły i piękne zdjęcia a to zasługuje na wyróżnienie nie czarujmy się....ja np dużo wkładam w piękne zdjęcia-nie znoszę byle jakości -nie mówię tutaj o Was-bez urazy mówię ogólnie bo wiem że to przyciągnie widza, prowadzę bloga nie pozwolę sobie na bylejakość.....Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład aby portal rósł w górę to narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ...
Netka po Twoim poście dostałaś dwa wyróżnienia jako super przepis o to Ci chodziło?

i proszę nie minusować mi odpowiedzi..każdy ma prawo do własnego zdania..ja też.Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłam bo osobiści nic do Was nie mam dziewczyny.

Miłego dnia
"narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ..." wiesz co... parsknęłam śmiechem gdy to przeczytałam.... czy masz pojęcie ile razy widziałam Twoje narzekanie, że akurat Twojego przepisu nie wzięli do gazety nie Twój przepis wygrał w konkursie albo że komuś gratulujesz ALE szkoda , że to nie Ty wygrałaś? czemu sobie wtedy tak nie poradziłaś jak radzisz dziewczynom tu na gotujmy?

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy