Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
bajtek napisał(a):

Ja uważam i obstaję przy tym, aby były przepisy wstawiane tylko i wyłącznie ze zdjęciami i to jeszcze kilkoma w trakcie wykonywania potraw. A dlaczego tak uważam ? Ponieważ wstawianie kilku zdjęć z opisami do każdego przepisu, pochłania na prawdę dużo czasu i uwagi, natomiast PRZEPISANIE LUB SKOPIOWANIE ...... jest to ułamek sekundy. To jest typowa praca "na akord" Aby ilość się liczyła, nie jakość, reszta w/g tych "pseudo" się nie liczy ! I nic dodać , nic ująć...


Jestem tego samego zdania co Bajtek. Tylko zdjęcia dałyby stuprocentową pewność, że dana osoba sama przygotowała tą potrawę i problem z plagiatorami i nabijaczami punktów by się zakończył. Żyjemy w XXI wieku i przypuszczam, że każdy z nas ma w domu telefon z aparatem bądź aparat i zrobienie kilku zdjęć podczas przygotowywania dania nie jest zbyt ciężkie aby nie było to możliwe.
Ja sama osobiście przyznam, że jak zaczynałam gotować i poszukiwałam przepisów nawet na najprostsze danie wielokrotnie trafiałam na ten portal i zawsze zwracałam uwagę tylko na przepisy ze zdjęciami. To właśnie takie przepisy świadczą o tym iż komuś zależy aby zupełni laicy w kuchni potrafili przygotować naszą potrawę, to świadczy o staranności i sumienności autorów przepisów.
Wydaje mi się, że wystarczyłoby zaznaczyć w regulaminie gotujmy.pl, że tylko za przepisy opatrzone zdjęciami są przyznawane punkty, a przepisy bez zdjęć nie będą w ogóle publikowane i nie będzie za nie punktów. To wyeliminuje plagiatorów na zawsze!

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!