Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
małatruskaweczka napisał(a):

Pewnie za to co napiszę w moim kierunku też posypią się minusy, gdyż jestem jedną z tych osób które dodają przepisy bez zdjęć, ale już patrzeć na to nie mogę. Ja jednak nie dodaje przepisów masowo i tych samych ze zmienionym jednym składnikiem. Jestem też za tym żeby bardziej zróżnicować użytkowników którzy robią zdjęcia bo naprawde kosztuje ich to sporo pracy i należy im się więcej punktów, a bez zdjęć mniej, lub wogóle tylko symbolicznie. Mnie irytuje natomiast co innego, mianowicie to, iż te osoby które tak najbardziej postulują za tym, żeby obniżyć punktację za przepisy bez zdjęć i które zapierają się że nie dają przepisów dla punktów i nagród, dokładnie robią to głównie dlatego. Bo jak inaczej wytłumaczyć, to iż te osoby pojawiają się na większości portali z przepisami, w których sa nagrody i wstawiają wszędzie te same przepisy. Dla jakiej idei to robią? To jest dla mnie dopiero walka o nagrody


A czy ktoś komuś broni być na innych portalach ? Nie.
I czy na wszystkich są nagrody ? Otóż nie na wszystkich.
A to, że zabieramy głos my jako osoby dodające zdjęcia i będące tu i tam to tylko i wyłącznie dlatego, że lubimy to co robimy a że jest to w jakiś sposób nagrodzone to co w tym złego Dlaczego są osoby którym zada się pytanie odnośnie przepisu bo jest niespójny lub ktoś ma wątpliwości uważają to za atak i piszą obraźliwe słowa zamiast po prostu na nie odpowiedzieć. A robią to dlatego, że danego przepisu nie wykorzystały a spisały z książki lub z internetu i nie potrafią na zadane pytanie dać wiążącej odpowiedzi. Byliśmy tu już przed nagrodami, jesteśmy i jak zabiorą nagrody, bo to chyba było by najlepsze wyjście nadal tu będziemy. A nabijacze i kopiarze pójdą gdzie indziej i będą dodawać bezsensowne przepisy, tam gdzie są nagrody i nie ma takiej ostrej weryfikacji czy dany przepis jest plagiatem. Może brzydko zabrzmi to co teraz napiszę, ale niech tacy zabiorą swoje zabawki i idą na inne podwórko, tam gdzie się sprawdzą w tym co Ich naprawdę interesuje i jest Ich pasją.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!