Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
gosiczek821 napisał(a):

Dla mnie jest to bardzo niesprawiedliwe że ktoś wo gule zakłada taki wątek.Nie wszyscy są mistrzami kuchni i dla kogoś danie z dwóch produktów to już coś.a po to MY wszyscy piszemy te przepisy żeby też pomóc komuś kto dopiero zaczyna.I nie wie jak zrobić zwykłego schabowego lub buraczki z cebulą,czy też makaron z serem.
Ja może nie jestem ekspertem kulinarnym ale również zaglądam do Waszych przepisów żeby znaleźć coś na obiad czy kolację i ostatnio robiłam jajecznice z pieczarkami wg ZEWY.Była pyszna i mimo że mam pojęcie wolałam zobaczyć co macie do zaproponowania.A przecież to tylko jajecznica.pozdrawiam i myślcie bardziej o satysfakcji pisania i gotowania niż o punktach i nagrodach

Gosiczek ja zakładając ten wątek miałam na myśli przepisy pisane słowo w słowo ze zmianą np. tylko jednego składnika. Oczywiście niektóre przepisy są dwu czy trzy składnikowe i na tym koniec. Ale jeśli ktoś wstawia ciurkiem przepis na np. kompot i tylko zmienia owoc i nawet się nie wysili aby opis trochę zmienić to jak dla mnie jest nie fer. Dlatego taki wątek się tu pojawił. A co do jajecznicy to cieszę się, że smakowała mimo tego, że to tylko jajecznica.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!