Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Babciagramolka
Justine27 napisał(a):

Buniu, zdaje sobie sprawę ze wszystkiego co napisałaś, nie życzę Ci też abys musiała pracować jak wielbłąd ale jak wiele osób kilkukrotnie zwraca uwage na ten sam błąd czy plagiat to ktos mógłby zareagować. Zreszta ja jak i inni nie pisali przeciez wprost do Ciebie, napisałam ogólnie mając na mysli osoby zajmujące sie wizerunkiem strony i nie chciałam Cie przy tym urazić. Tak jak napisałaś sama przyłapałaś smakosza na nieuczciwości
A o dodawaniu zdjęć z imienin cioci itd nic nie pisalam. Sama mam jakis przepis i zdjecie od tesciowej oraz mamy mojej Tyle, że to co na fotce to i w opisie


I tu mam prośbę - jeśli zwraca się uwagę na coś to do konkretnej osoby bo tak jak piszemy ogólnie to w zasadzie jak by do nikogo . Od razu sie przyznaję - nie znam sie na ciastach o czym wiecie i bzdur w wypiekach nie wyłapię . Jak mi ktoś na PW poda co i czemu nie gra to mogę zareagować .
Wiem , ze piszecie w komentarzach ale nie wiem czy zauważyliście , że widzimy tylko kilka komentarzy do przepisów ze zdjeciami , albo w profilu komentarze znajomych . Nie mam, podgladu wszystkiego co zostało ostatnio skomentowane i przez to wiele mi ( nam Moderatorom ) umyka . W ciągu dyżuru z reguły siedzimy na stronie panelu administracyjnego ( a to zupełnie inna strona niż ta ) i nie widzimy co tu sie dzieje . Jak jest dużo przepisów to tu może sie wiele dziać a ja zobaczę to lub nie bo coś to przykryje po kilku godzinach . Tak więc wszelkie zgłoszenia na PW są pewniejsze - na forum możemy pogadać ogólnie .
Uciekam - na dziś już kończę
Miłego dyżuru dla zbysiowej

Odpowiedz na/ edytuj Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę