Moj pierwszy raz...

Obserwuj wątek

Odp: ....... Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda napisał(a):

Borubar napisał(a):

45Kazik napisał(a):


Idąc dalej wg Twojego wywodu: wkleję schabowego pod przepisem na sznycel, z dodatkiem pieczarek a wprzepisie bedą boczniaki i obok ryż, a na talerzu kasza.
Tak samo kawa to nie herbata, a rolada biszkoptowa to nie tort...chociaż te same składniki nawet.


Moj wywod byl zupelnie inny Napisalem ze czasami jak ktos uzyje ogolnego zdjecia np zdj. kapusty dla suruwki z kapusty, to takie zdjęcie powinno przejść przez moderatora... Inna sprawa jak zdjecie z czapy tj wlasnie np schabowy zamiast mielonego albo kawa zamiast herbaty...


Sek w tym, ze niektorzy bardzo sie staraja, dodajac wlasne zdjecia.. i nie zostaje to inaczej potraktowane..niz zdjecia bezdusznie wrzucone, z mysla, ze nikt sie nie zorientuje..czy to to ..czy cos innego. Wczoraj ogladalam jeden przepis na pange, do ktorej dawalo sie smietany..a na zdjeciu zupelnie cos innego.. do tego posypane sezamem.. o ktorym ani pol slowa nie wspomniano w przepisie. Nie wazne..moze sie czepiam..jednak..nie jest to sprawiedliwe..ze ktos dodaje wypracowane zdjecia..a drugi albo nie na temat..albo sciagniete z internetu..a kazdy swoje 5 pkt. za to dostanie. Na koncu kazdy osiaga jakis tam stopien w tej wielkiej kuchni..ale nie o kazdym mozna powiedziec, ze to specjalista.. chyba ze od sciagania.
O wlasnie nasuwa mi sie porownanie..jak w szkole.. kazdy dostal piatke..jeden bo sie przygotowal i uczyl..a drugi bo skrzetnie odwalil od kolegi.
Ok juz nic nie mowie.. ale nie podoba mi sie to.. a tyle to moge oznajmic publicznie
Borubarku..wracaj do zdrowia, bo widze ze Cie grypa trapi..mam nadzieje, ze Twoj lekarz..sam sie uczyl a nie zrzynal od kolegow
(cicho Glumanda zamknij sie, bo Cie wywala)


Nie wywalą, chyba że mnie też bo podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.

Nie przekonuje mnie też foto składników, ponieważ nie jest chyba to samo: dać budowlańcom premię za wybudowany dom gdy przedstawią fotkę wykopanego fundamentu i materiałów budowlanych w tle oraz dać taką samą tym, którzy powiesili już wiechę na dachu po zakończeniu budowy.

W załączeniu foto jak myślicie do ilu przepisów pasuje?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Moj pierwszy raz...