Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Buniu dwie sprawy : pierwsza co do Twojej propozycji - mi to ocenianie obojętne , miło mi jak mój przepis się spodoba i widzę , że jest popularny i oceniany , ale też i nie obgryzam paznokci jak zobaczę jedynkę pod swoim przepisem , ale ...
Druga sprawa dotyczy mojego pytania : Z kim my mamy do czynienia ? Z dziećmi z przedszkola ? Czy naprawdę trzeba ludziom ograniczać wolność wypowiedzi i oceniania , bo parę oszołomów sobie z krytyką nie radzi ? Żyjemy w wolnym kraju Buniu , chciałabyś żeby Ci zabronili chodzić głosować w wyborach powszechnych , bo nie potrafisz dobrze wybrać ? Dla mnie to dokładnie to samo. Właśnie coś takiego to pierwszy krok do cenzury , nie chciałabyś chyba jej powrotu. Na naszej-klasie można daną osobę zablokować jak nas denerwuje , taka metoda byłaby najlepsza.Nie podobają Ci się przepisy nie lubisz mnie to mnie zablokuj - na tej zasadzie.Ludzie sobie nie radzą z własnym ja , brak im dystansu do swojej osoby ? to ich sprawa i ich osobista tragedia.A zauważ ich jest naprawdę mniej niż tych co do oceniania i komentarzy podchodzą z dystansem i cieszy ich konstruktywna krytyka , która może w ich życie wnieść coś nowego

zmieniono 1 raz (ostatnio 23 mar 2010 09:11 przez Chupnięta)

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!