Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
iwona3004 napisał(a):

Kurczę,ale się narobiło....a było tak sympatycznie do niedawna.Ja traktuję ten portal jak Wielką Książkę Kucharską,z której jak już wcześniej pisałam dużo się nauczyłam,nie przyszłam tu dla punktów,rankingów czy nagród(nawet gdybym teoretycznie coś wygrała to koszt przesyłki przewyższyłby wartość nagrody) a w poszukiwaniu nowych smaków i dobrych rad w kwestii gotowania czy pieczenia ciast.Uważam,że tam gdzie są punkty czy rankingi zawsze pojawi się niezdrowa rywalizacja,która psuje fajną zabawę i zawsze znajdą się osoby,które nie mają nic mądrego do powiedzenia a ich największą radochą i doskonałą zabawą jest dokuczanie innym czasami w niewybredny sposób a chyba nie o to tu chodzi.Jeżeli niektórym ludziom zależy tylko na ocenach powinny założyć portal np.szkoła.pl.Moim skromnym zdaniem na ten temat powinni wypowiedzieć się także moderatorzy i może wspólnie znajdzie się jakieś sensowne wyjście z tego impasu,bo portal naprawdę jest FAJNY.Pozdrawiam.

Zgadzam się, że trzeba coś zrobić, że portal jest nawet b. fajny, ale z własnego doswiadczenia wiem, że na pomoc moderatorów nie ma co liczyć! Jestyesmy skazani na siebie!
Pozdrawiam!




Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!