, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nie wytrzymałam...

Tit napisał(a):

Pyzo, rozumiem twoje oburzenie ale spróbuj coś zaproponować zamiast rzucać oskarżenia. Moderacja przepisów to nie cenzura. A przepisy ktoś przecież ocenia, bez czytania? Sami je oceniacie. Macie "broń" w postaci komentarzy pod przepisami, możecie publicznie zdemaskować osobę, która gra nie fair. Macie forum, prywatną pocztę. Nie jesteście stadem bezbronnych owiec, tylko tworzycie gotujmy. Serwis jest wasz. Cwaniactwo trzeba tępić, ale nikt za was tego n ie zrobi. Ja mogę kogoś zbanować za łamanie regulaminu. co twoim zdaniem mielibyśmy zrobić w tej sytuacji?


Droga Tit, nie wiem CZY |COŚ się zmieniło, jesli chodzi o MOJE spostrzezenia to raczej nic .
Pierwsze: pisanie czegokolwiek na PW jest głupotą i tu mój przykład na reakcję skrytykowanej Siostry Hgg za przepis wegetariańskiktóry bazowął na boczku, wpisana uwagą , spowodowała reakcję w postaci "jedynkowania" moich przepisów przez Autorkę, i moją reakcje (tekst na P. ... następnie ujawniona treść na forum i zmieszanie mnie zbłotem i nazwanie "k?" pod którum kryje się wiele obraźliwych epitetów ... wkoncekwencji zbanowanie i usunięcie konta. Dziś nawt odmowa przniesienia hyrtem MOICH przepisow spod martwego nicka , pod aktualny.
Reasumując:
CZY WARTO KRYTYKOWAĆ czyjeś przepisy? czy warto uzywać tej broni w walce o czystość GOTUJMY?, czy warto narażać sięna obelgi ewentualne Moderatorów ... i czy warto być nazwanym awanturnikiem ..i jeszcze jepiej.

Pyzo ... zastanów się czy warto, i po co.

Tit, nie jestem awanturnikiem, walczyłem o czystość tej strony, o podniesienie prestiżu ...dostałem w pysk, siedziałem cicho (zgodnie z ...ostrzeżeniem (!) na PW) ale tak jak Pyza, nie wytrzymałem, co jest w końcu PRAWDĄ!

P.S.
POdawanie [propozycji... Tit nie kpij z nas UŻYTKOWNIKOW ... przejrzyj posty , wątki , zobacz ile było propozycji...

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 lis 2009 13:16 przez Kazik45)

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...