No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Jeszcze jedna sprawa do Kingi.

Pamiętasz jak obrobiłem Twoje zdjęcie, które sama umieściłaś na forum?. I nie był to fotomontaż, tylko poprawienie jakości. Byłaś bardzo zła i nalegałaś abym je usunął (co oczywiście zrobiłem). Ale przecież to zdjęcie dodałaś dobrowolnie (podobnie jak ja moje przepisy). Podobnie jest ze mną. Nie zgadzam się na nowe warunki i ingerencję w moje przekonania (podobnie jak Ty w Twoje zdjęcie) i chcę aby moje przepisy usunięto. Nie rozumiem więc skąd to Twoje (pod moim adresem) oburzenie. Przemyśl proszę wpierw dokładnie o co mi w tym wszystkim chodzi i nie pisz tak tendencyjnych (ukłon w stronę nowych właścicieli) i sarkastycznych postów. Bardzo Cię proszę.

Bahusie drogi,czy mozesz zacytowac moje jakoby sarkastyczne słowaDo sarkazmu akurat mi daleko,to,ze chcałbys skasowac swoje przepisy odchodzac stad nie skomentowałąm słowem,gdyż równiez uwazam,ze są Twoja własnoscia,jak np.moje moja własnościa.A to,ze napisałam,iz x razy opuszczałes to to forum robiac duzo szumu przy tym i informujac o tym na prawo i lewo wg mnie licząc chyba na komentarze,które jakoby miałyby Ci zatrzymać,to napisałam prawde i n ie sadzę,abym napisała to w sposós sarkastyczny,bo specjalnie słowo-opuszczał ujęłam w myślnik,mając na myśli,ze robiłes to celowo nie mając wogóle zamiaru nas opuszczac.
Masz prawo jak najbardziej odpowiedzic negatywnie na meila właścicieli i się z nimi nie zgadzać,to jest Twoja wola,oni Cię poinformowali,a Ty dokonałeś wyboru.I proszę,nie zarzucaj mi na drugi raz sarkazmu z mojej strony

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl