No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Dostałam dzisiaj odpowiedź od Tit na ten temat. Napisała, że Persik nie robi tego z w złej wierze (?!) - w/g mnie trudno kraść w dobrej, ale pewnie się czepiam
Wychodzi na to, że niektórzy mają specjalne względy, wolno im kopiować a moderatorom w to graj! Persik powinna chyba zmienić nick na "Święta krowa" bo skoro ma takie dobre intencje? Tłumaczy się, biedactwo, na różne sposoby i kombinuje jak koń pod górkę a dla mnie, i chyba wielu innych, złodziejstwo nadal jest złodziejstwem!

I jeszcze pytanie do moderatorów: skoro pozwalacie wstawiać skopiowane zdjęcia to może byłoby chociaż uczciwie, w stosunku do osób rzeczywiście gotujących i wklejających swoje własne zdjęcia, aby za te kopiowane nie przyznawać chociaż punktów? Naprawdę, z całych sił, staram się zrozumieć Waszą dbałość o wygląd portalu - ma być ładnie i już, ale dlaczego promujecie oszustów i krętaczy?! Dlaczego mam wrażenie, że wolicie mieć ich na stronie (bo siedzą cicho i po cichu kombinują) niż prawdziwych pasjonatów gotowania bo Ci burzą się na głos przeciwko zakłamaniu i oszukiwaniu?

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl