No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
O mój Boże ręcę załamać,albo trzeba zacząć rzucać mięsem,ale co nie którzy odbiora to jako nie moralne
Persik przede wszystkim do Ciebie,dziewczyno czy Ty czytasz to co napiszeszMam wrażenie,ze nie
Gdyby mnie ktoś zbanował za kopiowanie to przede wszystkim nie miałam bym odwagi powracac drugi raz do tego miejsca to raz, a po dwa to w zyciu bym nie zabierała głosu w tej kwesti
Persik wytykasz błędy każdemu po koleji,a sama nie potrafisz się przyznać do swoich,dziewczyno czy Ty nie masz swoisz ambicjiGdybym ja słyszała i czytała x razy o tym,ze kopiuje,to albo bym uciekała gdzie pieprz rośnie,albo gdybym chciała wrócic,to wrócilabym z podwinietym ogonem,nie próbujac polemowizować na ten temat z nikim innym,który zarzucałby mi nie uczciwość,ale jak to mówi polskie przysłowie,pluj świni w oczy,a ona powie,ze deszcz pada
Wiesz o tym nie od dzis,ze zachowujesz się nie odpowiednio,uświadamiają Ci to ludzie,którzy przytaczają linki z kopiowanymi Twoimi zdjeciami,a Ty na to reagujesz agresja,wiesz powiem Ci szczerze,ze lubie Cie,ale już coraz mniej,bo Twoje zachowanie przypomina zachowanie gówniarza,rozwydrzonego gówniarza,a ja z taka osoba nie chce mieć nic wspólnego

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl