Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nowe pomysły

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Sarenka napisał(a):

Mnie zupelnie nie odpowiada pomysl z wyborem najgorszego przepisu, czasami podobaja mi sie proste przepisy, bo gdy brak mi czasu, zawsze moge zrobic cos na szybko. Mysle, ze kazdy, komu nie podoba sie jakis przepis moze dodac wlasciwy komentarz i wystawic sluszna, wedlug punktujacego, ocene. Po co zrazac kogos do tego portalu, czy tak zle jak jest nas tu duzo? Przepis, ktory nie podoba sie mnie, moze zachwycic kogos innego i odwortnie. Z kolei wpadlam na pomysl, aby oceniac jakosc dodanego przepisu, tj fotki, podpowiedzi wykonawcy, komunikatywnosc z autorem przepisu, chcialabym aby wprowadzono jakas segregacje, ktora pomoglaby eliminowac przepisy sciagniete z innych zrodel, a nie wyprobowane przez autora. Kiedy widze te smieszna batalie o kubek... Tez spotkalam sie z prosba o ocenianie przepisow, byla to tylko jedna osoba,ktora wyszla do mnie z taka prosba, ale sadzac po ocenach, jakie inni wsytawiaja jej - bardzo srednim w wiekszosci- przepisom, nie dzieje sie tutaj dobrze. Jest tutaj garstka osob, ktora ma klase, dodaja swietne, sprawdzone przepisy, z ktorych ciesze sie, ze moge korzystac, z tymi osobami mozna porozmaiwac na forum, sa mile dla wszystkich i zawsze dodaja przepisy, ktore sa wysoko oceniane. I dostaja najwyzsza punktacje, nie dlatego, ze sa mile, ale dlatego, ze ich przepisy sa warte tych ocen.

masz rację nie chodzi mi o proste przepisy bo te są jak powiedziałaś ciekawe taż na takie trafiłam kilka razy ale o przepisy na gnioty pisane na odczepnego dla punktów
fajnie by było też utworzyć dział na dania z mikrofali

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły