Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nowe pomysły

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Sarenka napisał(a):

Dania z mikrofali - mysle, ze pomysl jest dobry. Przegladajac dzisiaj strony internetowe o tematyce kulinarnej, wpadl mi do glowy pewien pomysl... Swoje poszukiwania rozpoczelam od angielskich stronek, szukalam ducks breast, potem szperalam na polskich portalach. Poswiecilam temu troche czasu i zauwazylam, ze jest sporo polskich przepisow sciagnietych od angielskich autorow. Przyznam. ze podoba mi siewiele w kuchni angielskiej i znalazlyby sie przepisy, z ktorymi chcialabym sie z Wami tutaj podzielic. Stad moj pomysl o nowej mozliwosci przy dodawaniu przepisow - takiej, gdzie podawalibysmy zródlo, skad pochodzi dany przpis, czy sa to jakies babcine, mamine notaki, tradycyjne, artykuly z gazet. ksiazki kucharskie, programy tv czy wlasnie strony internetowe. Gdybym dodawala taki przepis z angielskiej stronki wskazujac na zrodlo, nie czulabym sie jak zlodziej, czy klamca. Co Wy na to?

świetny pomysł bo wielu z nas ma takie przepisy które gdzieś znaleziono to byłby ciekawy pomysł ja czekam na dania z mikrofali bo przecież każdy z nas ma to urządzenie w domu i bardzo często z niego korzysta

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły