fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

Heniu, ja też dostawałam jedynki swego czasu od kilku "zdolnych" osób i znam takie sytuacje, i oczywiście jak chcesz przepijać pod takie okoliczności to nic nie stoi na przeszkodzie,Chociaż zauważam, że kiedyś ten wątek był weselszy i rozmowy były żartobliwe.Teraz sporo wcześniejszych forumowiczów przestało tu zaglądać.Stąd stwierdzam, że wpadali tu oderwać się od codzienności a tak to trochę ciężko.
Więc życzę Wam, żeby te wyrastające klony na stronie zniknęły i nie dawały powodu do zdenerwowania.Miłego dnia życzę !

Tak, ale to co napisałam było w formie żartobliwej i śmiem sądzić,że nie przez moje wpisy wiele osób, przestało tu zaglądać. Może jest tego jakaś inna przyczyna? Ja się nie użalam na swoimi jedynkami, są mi obojętne. Jeśli walczę to z faktem pastwienia się nad użytkownikami przez zgraję klonów, które niszczą cudzą pracę dla swojej chorej przyjemności.I robię to na wszelkie sposoby, w tym właśnie "wykpiwując" je. Jeżeli Ciebie i kogokolwiek jeszcze tym uraziłam, przepraszam. Nie muszę tu wchodzić i psuć atmosfery! A myślałam, że forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć!
A tak prywatnie, bardzo się msewka zmieniłaś! Pozdrawiam z dawną sympatią!

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)