fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

Heniu, ani mnie nie uraziłaś, ani ja nie stwierdziłam że przez Ciebie czy inne osoby niektórzy tu nie zaglądają.Stwierdziłam tylko fakt, że zaglądając tu wolałabym się dobrze bawić.Co do zmian dotyczących mojej osoby, to nie wydaje mi się, choć nie jestem obiektywna.Natomiast boję się poruszać pewne tematy, bo pisząc kilka zdań nie odda się istoty sprawy a przez takie półsłówka psuje się tylko atmosferę między użytkownikami.
Piszę więc tylko raz i krótko.Nie mam nic przeciw Tobie ,nawet dopinguję Twoje działania.Jeśli o tym nie piszę, to nie znaczy ,że nie czytam na innych forach co się dzieje.Mam po prostu mało czasu i sił by z tym walczyć.Ale Tobie i Buni przede wszystkim kibicuję.Nic już więcej nie piszę, a że w pracy mam dziś piekiełko to pójdę sobie posiedzieć w kąciku i pomedytować.

Ewa, wszystko jasne! Po prostu pamiętam, że dawniej "więcej Cię" było na forach. Ale rozumiem i cieszę się, że jednak jesteś po "naszej" stronie! Wiesz, na stronie od pewnego czasu nie jest zabawnie i nic na to nie poradzimy.Dopóki ktoś władny nie zrobi tu porządku, można się tylko śmiać przez łzy.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)