fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Mi to chyba dzis tylko i wylacznie zostalo upicie sie i to na maxaDopiero wyszlam z kuchni,ktora byla dzis zalana.
Mamy dom 3 poziomowy,na samym dole mamy kuchnie z jadalnia i lazienke i to wszystko mialam dzis zalane ponad 10 centymetrów.
Dzis byly bardzo obfite deszcze to raz,a po drugie przyblokowalo glówna studzienke i w przeciagu 15 min zalalo nam culesienki dól,plywalo wszystko co bylo na podlodze,bo nie dalismy rady sprzatnac, w kazdym badz razie w tej chwili jest wszystko wysciagane,czyli golusienka posadzka.Czekamy do soboty,wtedy bedziemy klasc plytki.Mam mnóstwo prania,czyszczenia,bo,ze zalane to raz,a po drugie cofaly stydzienki kanalizacyjne wiec mozecie sobie wyobrazic zapach i wszelakie bakterie roznoszace sie po calym dole.
Pamietam moment,kiedy przez zamkniete drzwi,ktore z kuchni prowadza prosto do ogrodu szurowala woda z ktora nie nadazalismy,zeby zebrac,zaczekam tak potwornie plakac bo juz nie wiedzialam co mamy robic,maz wisial na telefonie dzwoniac do wlasciciela domu,na straz i wszedzie gdzie sie dalo,my z mama zbieralysmy wode,a mój syn wynosil napelnione wiaderka,koszmar.Juz teraz wiem co przezywaja ludzie w Polsce,ktorzy czasami co roku sa zalewani.Ja musialam wyjechac do Wielkiej Brytani,zeby doswiadczyc powodzi
Naprwde nie zycze tego nikomu,brudu,smrodu,mokra,nie wiemy jak dlugo pochodzi lodówka,pralka i kuchenka,bo wszystkie te sprzety byly zalane,ja piszac teraz o tym sama nie bardzo moge uwierzyc,ze pare godzin temu bylo tak strasznie,brakowalo nam 15 cenymetrów do okna i wtedy woda juz lalaby sie i drzwiami i okanami.Przepraszam Was za chaotyczne pisanie,ale moje mysli sa tak nie poukladane i jestem tak bardzo jeszcze zdenerwowana,ze nie potrafie myslec zupelnie trzezwo.Póki co od jutra czeka nas mnósto roboty,mam tylko nadzieje,ze do soboty wszystko powysycha(o ile nie bedzie padalo) i w sobote ruszymy z podloga
Biedna moja mama,przyjechala na urlop,2 ostatnie weekendy lalo,ostatni weekend beda remonty,no ale cóz czlowiek nie ugadnie co bedzie

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)