fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Dziewczyny dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy
Mi rece opadaja,jest gorzej niz myslalam,i duzo wiecej roboty.Cala nasza ulica,na ktorej stoi 7 domów,byla zalana i wszytkie domy,juz wczoraj poprzyjezdzali wlasciciele(my wynajmujemy dom) i cos ztym robia w kazdym domu,a nasz wlascicielka mieszka w Londynie,wczoraj przyjechala jej przyjaciolka,poogladala,powiedziala,ze da na wszytko pieniadze,a dzis kogos przysle,póki co jest 15.30 nie bylo jeszcze nikogo,w lazience potwornie smierdzi plesnia,wszytkie listwy byly drewniane,zaczelysmy dzis je z mama zdzierac bo zdazyly dosc dobrze namoknac.Mam nadzieje,ze jak mój maz wroci z pracy zacznie cos dzialac,bo to nie mozna mieszkac w takich warunkach,nasi dobrzy znajomi sa na urlopie w Holandii,my mamy klucze do nich do domu,wiec jestem sklonna przeniesc sie do nich na kilka dni,a wlasciecielka niech daje robotnikow i niech to wszytko robia przez weekend,ale czy to tak wyjdzie,to sama nie wiem.
Jako,ze dom nie jest nasz to wszytko powinni robic wlascieciele,a poki co to my od wczoraj sami zapiepszamy,nie majac z tego nic i to jest najbardziej wkurzajace.

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)