fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Hej dziewczyny!
Więc od początku: Kinga cieszę się,że wracasz choć na tydzień do Polski i okazuje się,że masz syna w wieku mojej Patrycji.Czasami taka gonitwa i mocno napięty plan zajęć też są fajne,choć wyczerpujące.Ale jesteś młoda,to szybko się zregenerujesz a wspomnienia zostaną.
Misia,Twój syn to faktycznie niezły przystojniak (stwierdzam jak najbardziej obiektywnie),i niestety choć matkę boli to najbardziej zaczyna odcinać pępowinę.Nie wiem jak ja to zniosę,jak córka zacznie na dobre dorastać.Nawet rozmawiałam o tym z mężem patrząc jak zachowuje się młodzież podczas naszego pobytu w Solinie.Chyba nie chciałabym żeby moja córka tak wypoczywała.Ale kto wie na ile to,co się wpoi dziecku nie przyćmią wpływy znajomych,często bardzo przebojowych.
Ale nie ma co do przodu się zamartwiać.
Odwiedziłam dziś teściową,czuje się lepiej,ale musi się oszczędzać po zawale.
Nadrobiłam trochę zaległości na działce,pojechaliśmy na grzyby z Andrzejem i moją mamą (starczyło tylko dla Patrycji), dokończyłam pranie a na wieczór gotowałam na jutro potrawkę z kabaczka i bazę na chłodnik z buraczka i botwinki.Wypada jutro iść do fryzjera i na zakupy,bo odkładam w nieskończoność.A w czwartek skoczymy do teściów na 2-3 dni trochę im pomóc,bo męża siostra wraca już do Niemiec.Póki co napiję się z Wami,bo u nich niestety internetu nie ma

Msewko male sprostowanieMój synus nie jest z lat Twojej córci,wiem,ze Twoja Patrycja ma 13 lat i teraz skonczyla podstawówke,mój Kuba teraz tez skonczyl podstawówke,ale ma 11 lat,tutaj jest 2 klasy do przodu,taki system,teraz idzie do gimnazjum,ale nie bedzie zaczynal od 1 klasy jak to jest w Polsce,tylko podstawówke skonczyl na 6 klasie teraz idzie do gimnazjum do 7 klasy,tutaj jest troszke(moze troche wiecej jak troszke)inaczejAle jakby nie bylo mamy dzieci w podobnym wieku
Ja tez bedac w Polsce nie bede niestety korzystala z internetu bo moja mama(u nie sie zatrzymuje)w tej chwili nie ma internetu,zrezygnowala z jednej firmy i jeszcze poprostu nie podlaczyla,wiec tez nie bede miala kontaktu z Wami,ale mysle,ze po powrocie wszytko nadrobimy.
Tym bardziej,ze powoli idzie juz do jesieni,wiec kazda z nas bedzie miala wiecej czasu na pogawedki

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)