fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Dziewczyny tak to jest.U Was święto, a ja musiałam iść do pracy.Polska katolicki kraj a w takie święto sejm nie uchwalił wolnego, bo to olbrzymia strata dla skarbu państwa.Tylko jak urzędnicy i posłowie mają długi weekend, a w prywatnych firmach ludzie zasuwają to już nie jest strata .Bo i w końcu jaki zysk z nich mamy?
Za to za granicami kraju, w wielu państwach, gdzie katolicy (zwłaszcza praktykujący) są nieliczni, można uczynić ten dzień wolnym od pracy.To zakrawa na ironię!
Aż się muszę napić
Mąż przywiózł mi z ubojni drobiu po kilka kilogramów skrzydełek i ćwiartek z kurczaka w 2-gim gatunku i właśnie skończyłyśmy porcjować do zamrażarki.Cena śmieszna, bo skrzydła niecałe 2 zł a ćwiartki 3,6 za kg.A jeszcze natarłam karczek i muszę go dziś upiec jak przejdzie przyprawami.Kupiłam rano w Carfourze w promocji.Więc walczę z tą padliną do nocy.


Ewciu,ale u nas absolutnie nie ma żadnego swięta,byłam normalnie w pracy,tutaj nie ma zbyt dużo katolików,ale ja wiem,ze w Polsce akurat to jest święto,wiec przez to napisałam,ale z tego co się orientuję,to jest święto kościelne,a nie państwowe,wiec wszyscy normalnie pracuja w Polsce,wiec nie załamuj sie,większość dziś pracowała

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)